Danius Galiauskas

1995 m. baigiau Kauno aukštesniąją meno mokyklą, įgijau dailiojo stiklo meistro kvalifikaciją;
2002 m. Vilniaus dailės akademijos perkvalifikavimo studijose suteiktas dailės pedagogo vardas;
2007 m. VDU, menų instituto, menotyros bakalauro kvalifikacinis laipsnis.
Nuo 1995 m. dirbu pedagoginį darbą dailės srityje. Šiuo metu dirbu Utenos meno mokykloje, dailės skyriuje.
Dalyvauju parodose, pleneruose, kultūriniuose bei kūrybiniuose projektuose Lietuvoje ir už jos ribų. Savo meninius ieškojimus realizuoju aliejinės tapybos darbuose.
Kūrybai mane įkvėpia gamta, jos nuolatinė kaita, transformacijos bei begalinė, neišsemiama spalvų ir formų įvairovė. Savo darbuose stengiuosi užfiksuoti momentinių emocijų būsenas, todėl drobėse dažnai atsiranda spontaniški nenumatyti dariniai, netikėtos spalvos.
Šioje parodoje, greta kitų, eksponuojami darbai iš ciklo „Pape“. Jaukus Baltijos pajūris su neaprėpiama jūros erdve, nepaprastai gražiais saulėlydžiais įtraukia ir užvaldo kiekvieną atklydusį. Bangų mūša, paukščių klegesys ir tas trapus prabėgančios vasaros pojūtis… Niekur kitur, kaip tik pajūryje, taip stipriai nepajuntu ištirpstančios akimirkos žavesio. Greta amžinų bei nekintančių objektų – kaip jūros ošimo, smėlio kopų, vėjyje nugairintų pušų ar senai pamirštų prieplaukos polių likučių…
Amžinybės ir laikinumo priešprieša, būties ir kasdienybės sankirta man ir padėjo atrasti tą „Pape“, kurią ir kviečiu visus aplankyti šioje parodoje.

Tel. 8 615 96477
dgaliauskas@gmail.com

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.