Kėdainių dailės mokyklos mokytojų kūrybinių darbų paroda

Spalio 25 – gruodžio 1 dienomis Zarasų r. sav. viešosios bibliotekos galerijoje eksponuojami Kėdainių dailės mokyklos mokytojų kūrybiniai darbai. Parodoje eksponuojama 11 mokykloje dirbančių dailės pedagogų kūrybinių darbų. Kasmet Tarptautinės mokytojų dienos proga mokytojai savo kūrybinius darbus eksponuoja mokyklos „Mini“ galerijoje. Mokytojų sukurti darbai, kaip ir kiekvieno požiūris į meną yra labai skirtingi ir originalūs, kupini išlaisvintos kūrybinės jėgos ir idėjos grynumo.

Kėdainių dailės mokykloje, gyvuojančioje daugiau nei 30 metų (įkurta 1989 m.), vykdomos pradinio ir pagrindinio formalųjį švietimą papildančio ugdymo ir neformaliojo vaikų ir suaugusiųjų švietimo programos, puoselėjamos ilgametės tradicijos, formuojančios atvirą kultūrinio švietimo židinį bendruomenei. Meno paslapčių mokykloje mokosi virš 500 įvairaus amžiaus vaikų ir suaugusiųjų.

Šioje parodoje eksponuojami mokytojų: Jovitos Buinevičienės, Ginos Kauklienės, Mindaugo Mažalio, Giedrės Nagreckienės, Eugenijos Eimontaitės Jarmolajavienės, Evelinos Knezevičienės, Irinos Dima, Žanetos Vasilės, Ingos Čicinskės, Astos Fedaravičiūtės Jasiūnės, Eligijos Venclovienės darbai.

Maloniai kviečiame apsilankyti.

Zarasų r. sav. viešosios bibliotekos informacija

Nuotr. Inesos Dumbravienės

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.