Zarasų viešojoje bibliotekoje atidaryta dizainerės Renatos Heredia fotografijos ir drabužių iš atraižų paroda

2017 m. gegužės 16 d. Zarasų viešosios bibliotekos priestato I a. galerijoje atidaryta dizainerės Renatos Heredia paroda „Postprodukcija”. Originaliosios, lakios vaizduotės menininkės Renatos Heredia rankose audinių atraižos, dažais, vaiko piešiniais išmarginti audeklai virsta drabužiais.

Fotografijose autorės darbai – aplinkoje, kurioje žmonės kuria, dirba. Drabužiai sukurti iš senų drabužių, detalių, bet patys žmonės juos organiškai papildo. Drabužiai ant sienų – iš medžiagos detalių, skiaučių, ir kompiuterine grafika sukurto rašto, atspausto ant medžiagos. Pati autorė dalyvavo apsivilkusi suknelę, demonstruojamą parodoje.

„Daugiau patinka čiupinėjimas, medžiagėlių dėliojimas į vitražą, kada prieš akis dėliojasi vaizdas,” – pasakojo parodos autorė. Pasak Renatos, iš močiutės kažkiek atėjo suvokimas apie gerą skonį, nes močiutė rengėsi skoningai, namuose buvo daug senų fotografijų, kuriose užfiksuotos ponios su gražiais rūbais. Renata mėgsta kurti su natūraliomis medžiagomis, bet jei reikia peršviečiamumo efekto, patinka ir lengvos sintetinės medžiagos.
Galite įsigyti autorės dirbinių, rankų darbo krepšių.
Paroda veiks iki birželio 2 dienos.

Parengė Jolanta Lementauskienė
Nuotraukos Rasos Juršienės

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.